Бородавки і мозолі

Oceral 1% крем - прекрасний засіб для лікування грибкових захворювань шкіри і волосяного покриву. Ма..
Веррутол (Веррумал) розчин - комбінований цитостатичний і кератолічний препарат, призначається для л..
Дуодерм - найпопулярніший засіб, який застосовують для лікування підошовних і звичайних бородавок. П..
Колломак - універсальний комбінований розчин місцевого застосування, в якому активною діючою речовин..

Бородавки - це доброякісні новоутворення, які з'являються при наявності в організмі вірусу папіломи людини. Вони можуть бути різних розмірів, форми, кольору і локалізуватися на будь-яких ділянках тіла. Засіб від бородавок купити можна з метою видалення цих новоутворень в домашніх умовах.

Бородавки можна розділити на кілька видів: звичайні, плоскі (частіше у підлітків), підошовні і загострені кондиломи. Видаляти їх хірургічно або радіохвильовим методом дорого і досить боляче. Тому краще недорого купити препарат, щоб скористатися ним.

Мозолі - потовщення на шкірі, які виникають після тривалого впливу тертя або тиску. Найчастіше, вони виникають на ногах або руках. Видалити мозолі також можна лікарськими препаратами.

Різновиди ліків від бородавок

Існують різні препарати від бородавок. Їх можна поділити на три основні групи, враховуючи їх вплив:

  • Ліки для місцевого застосування, які знищують віруси, запускають процес відлущування ороговілих ділянок шкіри.
  • Препарати, які стимулюють імунну систему людини. Це дозволяє вести боротьбу з вірусом папіломи, тобто усувати причину виникнення новоутворень на шкірі.
  • Противірусні засоби, які приймають перорально. Вони безпосередньо, без стимуляції імунної системи, ведуть боротьбу з вірусом.

Застосування всіх препаратів для лікування бородавок краще узгоджувати з лікарем, який грамотно порадить препарат. Ліки можуть мати різну форму випуску. Це можуть бути мазі і креми, гелі, розчини, спреї, пластирі, ефірні масла.

Найбільш популярні у користувачів: Дуодерм, Колломак, Новірін, Оцерал, Панавір. Найбільше пацієнти довіряють тим лікам, в основі яких тільки рослинні компоненти. Але є мазі або пластирі, в яких присутні лугу або кислоти. Кожен вибирає прийнятні ліки в залежності від своїх побажань.

Засіб від мозолів купити і вибрати

Україна виробляє, а також ввозить з інших країн багато хороших препаратів для видалення мозолів. Перед тим, як вибрати ліки, треба визначити вид мозоля. Це може бути сухий, мокрий, м'який або твердий мозоль. Препарати для видалення цих утворень відрізняються за складом і дією, але всі вони містять саліцилову кислоту. Цей компонент знімає запалення, загоює рану. Вибирати препарат потрібно, враховуючи локалізацію мозоля. Є засоби від утворень на ступнях, на пальцях ніг, на руках. Перед застосуванням ліків для видалення мозолів треба вивчити інструкцію. Довгостроковий ефект забезпечить тільки правильно підібраний препарат.

На нашому сайті представлені якісні ліки від бородавок і мозолів, які можна купити недорого прямо зараз. Швидше оформляйте замовлення і назавжди попрощайтеся з настирливими утвореннями на шкірі.


Ласкаво просимо!

Оберіть мову інтерфейсу зі списку доступних