Вазопротектори

Крім крему препарат Centellase також випускається в таблетках. Упаковка містить 30 таблеток, кожна з..
Essaven застосовують при таких хворобах, як геморой, простатит або варикозне розширення вен нижніх к..
Активні компоненти: циклічні і полімерні силоксани, ефір вітаміну C.Дерматікс Ультра - це гель ..
Препарат Endotelon випускають як круглі пігулки жовтого кольору. Вони не мають специфічного запаху т..
Крем Centellase має хороші відгуки в інтернеті. Його застосовують для того, щоб зняти відчуття втоми..
Фармакологічні властивості і опис Мадекассол:Мадекассол - дерматопротекторний засіб рослинного поход..

Захворювання серцево-судинної системи досить поширені. Профілактика та частина лікування патології судин це - активний спосіб життя, правильне харчування. Крім цього лікарі прописують вазопротекторні засоби, які впливають на кровообіг, налагоджують цей процес.

Такі препарати випускаються у формі таблеток або капсул для перорального прийому. Також бувають вазопротектори в формі мазей, гелів, порошків, емульсій для місцевого впливу на ділянки з тонкими судинами.

Купити препарати для лікування серцево-судинних хвороб можна самостійно, а ось призначати такі ліки повинен фахівець. Доктор враховує особливості перебігу патології, ступінь тяжкості, особливості організму. Є деякі протипоказання до застосування вазопротекторів, серед яких хвороби нирок і печінки, серцева недостатність, непереносимість окремих компонентів ліків цієї групи.

Критерії вибору вазопротекторов

Купувати вазопротектори потрібно після призначення лікаря, адже самому правильно вибрати такі препарати дуже складно. Лікар уточнює історію хвороби, дізнається про супутні захворювання, вивчає лабораторні дослідження. Після цього він прописує один з видів ліків в залежності від характеру проблеми, дії самого препарату:

  • Венотонізуючу. Ліки приводять у норму клапанний апарат судин, запобігають розтягненню вен.
  • Ангіопротектори відновлюють пружність і еластичність стінок судин.
  • Антиагрегаційні засоби ведуть боротьбу з трофічними порушеннями. Після прийому таких ліків знижується в'язкість крові, а значить ризик виникнення тромбів і деяких патологічних станів судин.

Захворювань, при яких необхідно впливати на судини, багато. Україна виробляє і ввозить з інших країн якісні препарати, які допоможуть вирішувати патології такого характеру.

Капіляростабілізуючі засоби

Препарати, які стабілізують роботу вен, капілярів, артерій випускають в різних формах. Таблетки або капсули, які приймаються всередину, системно впливають на організм. Вони поступово оздоровлюють судини по всьому тілу людини. На відміну від таблеток гелі та мазі, які наносять на проблемні ділянки, діють тільки в місці нанесення не дуже тривалий час. Але кожен з видів вазопротекторів може стати в нагоді в певний період, адже іноді немає часу на комплексне лікування, а потрібно домогтися швидкого ефекту.

Вазопротектори коректують роботу судин і кровообігу в цілому, щоб мінімізувати ризик розвитку серйозних хвороб. Ці препарати підвищують в'язкість крові, повертають судинам міцність і еластичність, нормалізують роботу судинних клапанів.

Заходьте на наш сайт, оформляйте замовлення швидко і недорого. У нас тільки якісні препарати, вигідні ціни і великий вибір ліків різної спрямованості.


Ласкаво просимо!

Оберіть мову інтерфейсу зі списку доступних